УДК 519.86:336

СИНГАЄВСЬКИЙ Євгеній,
аспірант кафедри економічної кібернетики та інформаційних систем Київського національного торговельно-економічного університету

ДЕМІДОВ Павло,
к. т. н., доцент кафедри економічної кібернетики та інформаційних систем Київського національного торговельно-економічного університету

ЗАДАЧІ ТА МОДЕЛІ АВТОМАТИЗОВАНОГО УПРАВЛІННЯ КОРПОРАТИВНИМИ ФІНАНСАМИ

Наведено характеристику задач автоматизованого управління корпоративними фінансам. Розглянуто економіко-математичні моделі, на базі яких можна таке управління здійснювати. Надано окремі рекомендації щодо удосконалення розрахунку та аналізу ключових фінансових показників корпорації в умовах використання комп’ютерних технологій.

Ключові слова: економіко-математичне моделювання, інформаційні технології, автоматизовані інформаційні системи, корпоративні фінанси, управління фінансами.