УДК 004.4`24:681.518

ЯНЧЕВА Ліана,
к. е. н., професор, перший проректор Харківського державного університету харчування та торгівлі
БОЧУЛЯ Тетяна,
асистент Харківського державного університету харчування та торгівлі

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТІВ ФОРМУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИХ РЕСУРСІВ У АСУ

Проаналізовано функціональні можливості та умови ефективного використання універсальних комп’ютерних систем. На основі визначених організаційно-методичних підходів до організації бази інформаційних ресурсів і виділених варіантів реалізації інформаційної управлінської системи сформульовано загальну стратегію організації автоматизованої інформаційної системи на підприємстві.

Ключові слова: інформаційні технології, автоматизація бізнес-процесів, автоматичні системи управління, універсальні комп’ютерні системи, інформаційні управлінські системи, системи ERP.