ЕКОНОМІЧНА СУТНІСТЬ ТА КЛАСИФІКАЦІЯ НЕМАТЕРІАЛЬНИХ АКТИВІВ ПІДПРИЄМСТВ ТЕЛЕБАЧЕННЯ

УДК 657.421.3:621.397.13

ПОЖАРСЬКА Людмила,
аспірант кафедри бухгалтерського обліку Київського національного торговельно-економічного університету

Проаналізовано теоретичні підходи до трактування економічної сутності нематеріальних активів. Узагальнено критерії для визнання об’єктів цієї категорії в обліку. Запропоновано науково обґрунтовану класифікацію для удосконалення методології обліку та аналізу об’єктів нематеріальних активів. Класифікацію нематеріальних активів доповнено класифікацією об’єктів нематеріальних активів, які використовуються в діяльності підприємств телебачення.

Ключові слова: нематеріальні активи, економічна сутність, класифікація.