ЯСЬКО Юлія,
аспірант кафедри економічної теорії та конкурентної політики Київського національного торговельно-економічного університету

ФОРМУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ КОНКУРЕНТНОЇ ПОЛІТИКИ В УКРАЇНІ

Досліджено сутність та зміст конкурентної політики держави. Обґрунтовано необхідність чітко розрізняти процес розроблення і процес реалізації конкурентної політики держави. Визначено систему цілей конкурентної політики, проаналізовано інструменти реалізації конкурентної політики. Доведено необхідність прогнозування стану конкурентного середовища на ринках товарів та послуг.

Ключові слова: конкурентна політика держави, товарний ринок, конкурентне середовище, цілі конкурентної політики, інструменти конкурентної політики.