ФІНАНСОВА СТІЙКІСТЬ БАНКІВ В УМОВАХ ВИСОКОЇ ВОЛАТИЛЬНОСТІ РИНКІВ

УДК 336.71-026.564:330.131.7

ІВАСІВ Ігор,
д. е. н., професор Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана

ГАРБАР Євгеній,
аспірант кафедри банківської справи Київського національного торговельно-економічного університету

ФІНАНСОВА СТІЙКІСТЬ БАНКІВ В УМОВАХ ВИСОКОЇ ВОЛАТИЛЬНОСТІ РИНКІВ

Наведено концептуальні засади аналізу стану банків на основі встановлених нормативних показників. Проаналізовано ефективність вжитих заходів з регулювання ринку та діяльності його учасників з боку держави в період значних ринкових коливань. На основі проведеного дослідження запропоновано використання альтер­нативного підходу до визначення фінансової стійкості банків під час високої волатильності ринку.

Ключові слова:фінансова стійкість, аналіз діяльності банку, ефективне управління, фінансовий ринок, індикатори діяльності банку.