МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ ЦІННІСНО ОРІЄНТОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ

on .

УДК 65.014.1

БОЙКО М.,
к. е. н., докторант кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу КНТЕУ

Викладено методологічні основи визначення сутності ціннісно орієнтованого управління підприємствами. Визначено та аналітично опрацьовано структурно-логічний порядок теоретичного дослідження концепцій управління, за наслідками реалізації яких створюється цінність підприємства для соціо-економічної системи. Представлено результати апробації методики визначення детермінант ціннісно орієнтованого управління підприємством.