УВАГА! Нова платформа наукового журналу «SCIENTIA FRUCTUOSA».
Перейти за посиланням -  
http://journals.knute.edu.ua/scientia-fructuosa/

Наливні підлоги: технологія і поради #001

Зараз великий попит отримали наливні підлоги: технологія облаштування такого типу покриття досить-таки проста і робить реальною Вашу мрію про самостійне створення наливної підлоги за Вашим індивідуальним проектом.

Для виконання цієї роботи буде потрібно мінімальна кількість інструментів (частина їх можна не купувати, а скористатися послугами оренди, якщо є така можливість), а Будівельні суміші для створення наливної покриття підлог в даний час легко придбати практично в будь-якому спеціалізованому магазині.

Досить широко поширений сьогодні такий тип, як наливні підлоги з полімерних матеріалів, наприклад, поліуретану. Такі підлоги, зроблені з дотриманням всіх рекомендацій і технологічних етапів, витримують найбільші експлуатаційні навантаження.

Зовнішній вигляд також гідний похвали: презентабельний і високо естетичний. Як недолік і то відносного виступає досить висока вартість такого покриття.

Етапи облаштування наливної підлоги

Робота по створенню наливних підлог ділиться на певні етапи. Якість отриманого в результаті підлогового покриття визначається безпосередньо суворим дотриманням технологічного регламенту на кожному з етапів так званої укладання наливної підлоги.

Отже, алгоритм робіт виглядає наступним чином:

* Роботи з підготовки основи майбутньої підлоги з полімеру

* Грунтування підстави полімерного покриття

* Заливка фінішного покриття наливної підлоги

* Нарізка температурно-усадочних швів

Підготовка основи

У більшості випадків, доводиться облаштовувати наливна підлога поверх бетонної основи. Тому до нього є свої вимоги, а саме:

* 20 МПа і більше - показник міцності на стиск. Він може бути забезпечений використання бетону марки М 200.

* 1,5 Мпа і більше показник міцності на відриві. Низький показник цієї величини істотно збільшує ризик відшарування наливної полімерного покриття разом з базовим бетонною підлогою.

* 4% - максимально допустимий рівень вологості бетонної основи під наливні підлоги, технологія яких не терпить порушень. Не дотримання рекомендацій щодо вологості в приміщенні також провокує відшарування полімерного покриття від бетонної стяжки.

На підставі, покладеному на гравійну або грунтову подушку, наливні підлоги, згідно з технологією, неодмінно повинні передбачати гідроізоляційний шар.

* 4 мм це максимально допустимий перепад рівня горизонту. Для виключення ризику стікання наливного покриття проводиться перевірка рівнем або двометрової спеціальної рейкою. Так само в підставі не повинно бути відколів, пустот, тріщин і інших дефектів.

Звертаємо Вашу увагу! Зі зменшенням товщини наливної підлоги зростають вимоги до рівності підстави.

Виявлені дефекти як то відколи або тріщини заповнюються ремонтним складом. onlinecasinoua.com

0810dd931e358db76b170bcb4409368f